ŁOŻYSKO 6202 2RS/12 NAF średnica fi 12 62022RS/12
62022RS/12 NAF
Nowy produkt
62022rs/12 ✔️ wymiary 12 mm x 35 mm x 11mm ✔️ artykuły znormalizowane ✔️ łożyska ✔️ łożyska kulkowe ✔️ jednorzędowe zwykłe ✔️ artykuły znormalizowane ✔️ łożyska ✔️ łożyska kulkowe ✔️ jednorzędowe zwykłe ✔️ 12 x 35 x 11 do taczki
More details
Dostępny w magazynie A (B/001/h)
4 szt. w magazynie.
Możesz zamówić większą ilość, jednak czas realizacji może się wydłużyć.
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCzas dostawyCena
Kurier
Przelew błyskawiczny | Karta płatnicza | Google Pay | BLIK
Kurier
Płatność u kuriera przy odbiorze
Odbiór osobisty Czernikówko 59, 87-640 Czernikowo
7,65 złbrutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Historia cen produktu
Najniższa cena produktu z dnia
Kupiło 10 osób
Ilość odCena za szt.Zaoszczędź
Zapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Często wybierane z tym produktem
Więcej informacji
ŁOŻYSKO 6202 2RS/12 NAF średnica fi 12
Łożysko kulkowe proste jednorzędowe, łożysko alternatora
Dane techniczne
Wymiary12 mm x 35 mm x 11mm