ŁAŃCUCH PODAJNIKA POCHYŁEGO KPL.(3,50 m) 38.4R2K1J3A.40 610613.0
38.4R2K1J3A.40 3,5m
Nowy produkt
claas kombajn mercator 50 60 70 75 mercator s old models matador gigant matador standard protector senator ✔️ 38.4r2k1j3a.40 610613.0 38.4r2k1j3a 610613 ✔️ p - skok łańcucha 38.4 mm ✔️ b1. szerokość wewnętrzna 19.05 mm ✔️ d2. średnica sworznia 6.92 mm ✔️ fi 6,9 na otwór belki m 8
More details
Dostępny w magazynie A (E/008/e)
5 szt. w magazynie.
Możesz zamówić większą ilość, jednak czas realizacji może się wydłużyć.
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCzas dostawyCena
Kurier
Przelew błyskawiczny | Karta płatnicza | Google Pay | BLIK
Kurier
Płatność u kuriera przy odbiorze
Odbiór osobisty Czernikówko 59, 87-640 Czernikowo
278,55 złbrutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Historia cen produktu
Najniższa cena produktu z dnia
Kupiły 23 osoby
Zapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Często wybierane z tym produktem
Więcej informacji
ŁAŃCUCH PODAJNIKA POCHYŁEGO SKRAJNY KPL. CLAAS
Dane techniczne
b1. Szerokość wewnętrzna19.05 mm
d1. Średnica rolki15.88 mm
d2. Średnica sworznia6.92 mm
d4. Średnica otworu8.5 mm
F. Rozstaw otworów58 mm
P - skok łańcucha38.4 mm
T. Grubość płytki2.50 mm