KRZYŻAK KPL.38/106 C-385 ZETOR FENDT 88170049
88170049 PL
Nowy produkt
ursus 912 914 932 934 1012 1014 1032 1034 1132 1134 1222 1224 1232 1234 1434 1614 1634 ✔️ 88170049 pl ✔️ długość krzyżaka 106 mm ✔️ średnica miseczki 38 mm ✔️ krzyżaki ✔️ krzyżaki ✔️ waryński
More details
Dostępny w magazynie A B (C/033/c)
8 szt. w magazynie.
Możesz zamówić większą ilość, jednak czas realizacji może się wydłużyć.
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCzas dostawyCena
Kurier
Przelew błyskawiczny | Karta płatnicza | Google Pay | BLIK
Kurier
Płatność u kuriera przy odbiorze
Odbiór osobisty Czernikówko 59, 87-640 Czernikowo
89,15 złbrutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Historia cen produktu
Najniższa cena produktu z dnia
Kupiło 171 osób
Ilość odCena za szt.Zaoszczędź
Zapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Często wybierane z tym produktem
Więcej informacji
KRZYŻAK KPL.38/106 C-385
Dane techniczne
DŁUGOŚĆ KRZYŻAKA106 MM
ŚREDNICA MISECZKI 38 MM