1693944M91
Nowy produkt
landini massey ferguson ✔️ 1693943m93 7700692117 re27021 1693 944m91 1693944m93 1693945m93 3542816m91 3550746m91 ✔️ rozstaw po przekątnej. 160 mm ✔️ rozstaw śrub 130 mm ✔️ szerokość 165 mm ✔️ wysokość 105 mm ✔️ części do ciągników ✔️ oświetlenie ✔️ massey ferguson re.27021.01
More details
Dostępny w magazynie A (B/034/a)
5 szt. w magazynie.
Możesz zamówić większą ilość, jednak czas realizacji może się wydłużyć.
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCzas dostawyCena
Kurier
Przelew błyskawiczny | Karta płatnicza | Google Pay | BLIK
Kurier
Płatność u kuriera przy odbiorze
Odbiór osobisty Czernikówko 59, 87-640 Czernikowo
87,95 złbrutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Historia cen produktu
Najniższa cena produktu z dnia
Kupiły 284 osoby
Ilość odCena za szt.Zaoszczędź
Zapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Często wybierane z tym produktem
Więcej informacji
Lampa, reflektor, element optyczny przednia pasuje do Massey Ferguson, Landini
Dane techniczne
Rozstaw po przekątnej.160 mm
Rozstaw śrub130 mm
Szerokość 165 mm
Wysokość 105 mm
Zastosowanie
LANDINI
4560V, 5560F, 5560L, 5860, 6060, 6060F, 6060L, 6060V, 6560F, 6560L, 6560V, 6860, 7560F, 7560L, 7560V, 7860, 8560F, 8560L, 8860, 6880, 7880, 8880, 9080, 9880, 9880HC, 55GTP, 60GTP, 65GTP, 75GTP, 85GTP, Globus 50, Globus 55, 95GTP, Trekker 55F, Trekker 75F, Trekker 85F
MASSEY FERGUSON
200, 240, 253 (UK), 263 (UK)
300, 333, 334V, 340, 342, 350, 352, 353, 353LX, 353S, 354AP, 354AQ, 354F, 354FP, 354FP(X), 354FQ, 354GE, 354GE(X), 354S, 354SP, 354SP(X), 354SQ, 354V, 354VQ, 355, 356CF, 360, 362, 362N, 363, 363LX, 363S, 364AP, 364AQ, 364CF, 364F, 364FP, 364FQ, 364GE, 364S, 364SP, 364SQ, 364V, 364VQ, 365, 366CF, 367CF, 372N, 373, 373LX, 373S, 374AP, 374AP(X), 374AQ, 374F, 374FP, 374FP(X), 374FQ, 374GE, 374GE(X), 374H, 374S, 374SP, 374SP(X), 374SQ, 374V, 374VQ, 375, 375E, 376C, 376CF, 376XCF, 377, 382N, 383, 383LX, 383S, 384AP, 384AP(X), 384AQ, 384F, 384FP, 384FP(X), 384FQ, 384GE, 384GE(X), 384S, 384SP, 384SP(X), 384SQ, 384V, 384VQ, 387, 390, 390E, 390T, 393, 393LX, 393S, 393TLX, 394AP, 394AP(X), 394AQ, 394C, 394F, 394FP, 394FP(X), 394FQ, 394GE, 394GE(X), 394H, 394S, 394SP, 394SP(X), 394SQ, 394TAQ, 396, 396C, 396CF, 396CT, 397, 397T, 398, 399
3000, 3050, 3055, 3060, 3065, 3065S, 3070, 3075, 3080, 3085, 3090, 3095
3100, 3115, 3120, 3120T, 3125, 3140
3600, 3610, 3630, 3635, 3645, 3650 S/F/V/GE, 3655, 3660 S/F/V/GE, 3670, 3680, 3690
Numery porównawcze
1693943M93,7700692117,RE27021, 1693 944M91, 1693944M93, 1693945M93, 3542816M91, 3550746M91
Tagi: LAMPA PRZEDNIA PRAWA i LEWA LANDINI 1693944M91 MASSEY FERGUSON RE.27021.01 CZĘŚCI DO CIĄGNIKÓW KAROSERIA I KABINA OŚWIETLENIE CZĘŚCI DO CIĄGNIKÓW KAROSERIA I KABINA OŚWIETLENIE 12 V 24 V Reflektor Lampy Reflektory Żarówka Ciągnik|Landini Ciągnik|Massey Ferguson Zachodnie IP54
Cechy
MaszynaCiągnik Landini, Ciągnik Massey Ferguson Zachodnie
Napięcie12 V, 24 V